Producenci
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

PURE color

Manikiur od dawna stanowi nieodłączny element naszej codzienności. Zadbane paznokcie są naszą wizytówką, chcemy, by pasowały do naszego wyglądu, nastroju, ale też (eko)logicznego myślenia i stylu życia. PURE color to świadome piękno…

Eko(logiczny) manikiur

Do tej pory lakier do paznokci był jedynie małą buteleczką wypełnioną chemicznymi składnikami nadającymi kolor. Wraz ze wzrostem naszej świadomości w zakresie ochrony otaczającego nas środowiska naturalnego produkty do manikiuru nabrały organicznego charakteru. Lakier może oferować super wykończenie, piękny kolor i niesamowitą trwałość, a przy tym może pochwalić się ekologicznym składem…

Organiczne lakiery do paznokci

Nasze lakiery do paznokci PURE color mają w składzie 84% ingredientów pochodzenia roślinnego! Co to oznacza? Zastąpiliśmy rozpuszczalniki ropopochodne roślinopochodnymi, opartymi na źródłach naturalnych i surowcach odnawialnych, takich jak bawełna, kukurydza, ziemniaki, pszenica i maniok. A co z pozostałymi 16%? To pigmenty, substancje filmogenne i plastyfikatory.Pozwalają lakierowi zachować połysk i ułatwiają jego aplikację. To część niezbędnego, akceptowalnego kompromisu w zakresie pogodzenia piękna, ekologii i trwałości produktu.

Bonus? Nasze lakiery wzbogaciliśmy keratyną i olejem z ogórecznika – składnikami dbającymi o odpowiednie odżywienie i nawilżenie płytki paznokcia.

Świadome piękno

Z dumą chwalimy się formułą 10-free, lakierami wolnymi od 10 szkodliwych substancji.Nasze produkty nie zawierają parabenu, toluenu, ftalan dibutylu, formaldehydu, ksylenu, styrenu, kamfory, żywicy formaldehydowej, benzofenonu-1 i nanocząsteczek. PURE color, podobnie jak wszystkie produkty nailmatic, pozbawione są jakichkolwiek składników pochodzenia zwierzęcego i nigdy nie były testowane na zwierzętach. Powstają we Francji, z wykorzystaniem systemu krótkich łańcuchów dostaw. Nasi partnerzy znajdują się w odległości 200 km od naszego zakładu produkcyjnego, dzięki czemu dostawy przebiegają szybko, a my ograniczamy emisję dwutlenku węgla.Opakowania lakierów produkowane są z papieru pochodzącego z odpowiedzialnie zarządzanych lasów, posiadających certyfikat FSC (Forest Stewardship Council).

Jakość przez duże J

PURE color to gwarancja długotrwałego koloru, pięć dni ślicznego manikiuru (o ile odpuścisz sobie zmywanie naczyń od rana do wieczora:). Aby wydłużyć trwałość manikiuru, stworzyliśmy Bazę i lakier nawierzchniowy 2 w 1. Na Twoją uwagę zasługuje również Lakier nawierzchniowy The Ultimate Top Coat, który „wychwytuje” naturalne światło, nadając paznokciom piękny blask. Uwaga! Produkty bio niekoniecznie są ekologiczne. Termin „bio” odnosi się do surowców przetworzonych podczas produkcji naszych rozpuszczalników, które są roślinne, a nie ropopochodne. Pochodzą z biomasy, która jest całkowitą materią organiczną i stanowi odnawialne źródło energii. Ziemniaki, maniok, pszenica, kukurydza i bawełna są surowcami praktycznie nie do wyczerpania. Postaw na „zielony manikiur”, oparty na produktach mogących się pochwalić zdrowymi składnikami.

Nailmatic PURE color

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl